Bağırsak Kurdu Nasıl Dökülür?

Bağırsak kurdu ile ilgili sitemizde çok sayıda bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu yazımız içerisinde de sizlere, bağırsak kurdu nasıl geçer, bağırsak kurdu nasıl düşer, ve bağırsak kurdu nasıl dökülür sorularının bitkisel anlamda alternatif yanıtlarını vermeye çalışacağız. Eğer belirtileri hafif düzeyde hissediyor, bağırsak kurdunun varlığından tam olarak emin olamıyor, doktora gitmek için de bir süre beklemeniz gerekiyorsa, bitkisel alternatiflerini vereceğimiz yöntemleri denemenizi öneriyoruz. Ama zaman kaybetmeden doktorunuza gitmeyi de ihmal etmemelisiniz…

Bağırsak Kurdu Nasıl Dökülür?
Bağırsak Kurdu Nasıl Geçer?
Bağırsak Kurdu Nasıl Düşer?

• Yarım kilo, çok iyi yıkanmış çileği, sabah aç karna yemeli, öğleye kadar da başka hiç bir şey yememelisiniz. Her gün bu uygulamaya, bağırsak kurdu dökülene kadar devam etmeniz gerekmektedir.

• Kaynayarak bardağa alınmış olan bir bardak sütün içerisine bir çorba kaşığı bal koyup, elde ettiğiniz ballı süt karışımını bir seferde içmeniz önerilir.

• Bir avuç nar kabuğu, dört bardak suyun içerisine konulur, ve kaynatılarak süzülür. Ardından, elde edilen nar kabuğu suyundan, bağırsak kurdu dökülene kadar her sabah aç karna bir bardak içilir.

• Sabah aç karna yenilen bir çorba kaşığı süzme balın üzerine iki saat bir şey yenmez. Ardından bir çorba kaşığı daha süzme bal yenir. Sonrasında ise, iki saat yine bir şey yenmez; ve bir kahve fincanı Hint yağı içilir. İki saat daha beklemenin ardından, hafif bir şeyler yenilebilir.

• Elli gram kakao, yüz gram soyulmuş kabak çekirdeği ile karıştırılır. Üzerine yavaş bir şekilde soğuk su dökülerek, karışımın macun kıvamına gelmesi süresince karıştırılır. Sonra, elde edilen macun yirmi eşit parçaya bölünür. Elde edilen her bir parça pudra şekerine bulanır; ve bu şekilde bir nevi şekerli haplar elde edilmiş olur. Bir gün boyunca hiç bir şey yenmez. Ertesi sabah kalkıldığında ise, önce iki tatlı kaşığı Hint yağı yutulur, ve ardından 10 dakikalık aralıklarla, hazırlanan pudra şekerli macunlardan teker teker yutulur. Bu yöntemin çok etkili olduğu belirtilmektedir.

• Sabah aç karna, güzelce yıkanmış bir tutam taze nane yenir. Üzerine ise üç bardak üzüm hoşafı içilmesi önerilir.

• Yirmi gram yabani enginar dört bardak suyun içerisine konulur, ve kaynatılır. Ardından süzülür; ve elde edilen sudan, her gece yatarken bir kahve fincanı içilmesi önerilir.

• Bir baş sarımsağı doğrayın, ve bir litre sütün içerisine karıştırın. Ardından içerisine su doldurduğunuz bir tencerenin içerisine, sarımsaklı süt tenceresini yerleştirin. Tencereleri birlikte ocağın üzerine koyun, ve önce süt kaynayana kadar bekleyin, sonra da sütü on dakika boyu daha kaynatmaya devam edin. Sonra ocaktan aldığınız sarımsaklı sütü üç eşit parçaya bölün. Ve sabah, öğle, akşam yemeği saatlerinde bir parçasını içip, gün sonunda bu karışımı bitirmiş olun. Ama karışımı içtikten sonra üzerine bir şey yememelisiniz.

One Response

  1. Yok 21 Haziran 2017

Leave a Reply

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası