Kabak Çekirdeği Parazit Düşürürmü?

Kabak çekirdeği parazit düşürürmü sorusunun yanıtları arasında yer alan, kabak çekirdeği ile kıl kurdu tedavisi, ve kabak çekirdeği ile parazit tedavisi hakkında bilgileri yazımız içerisinde sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Kabak çekirdeği kurt düşürürmü? Evet, düşürdüğü söylenir. Peki ama, kabak çekirdeğini nasıl tüketirsek kıl kurdu, ve parazitlerden kurtulabiliriz? İşte sorunun yanıtlarını yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz…

Kabak Çekirdeği ile Kıl Kurdu Tedavisi
Kabak Çekirdeği İle Parazit Tedavisi

• Kabuksuz haldeki yarım kilo kabak çekirdeğini bal ile karıştırarak tüketin. Sonrasında, ortalama dört saat boyunca hiç bir şey tüketmeyin. Dördüncü saatin sonunda, müsilaj etkisi gösteren Hint yağından ortalama 35 gram için. Böylelikle, kabak çekirdeği tüketmeniz dolayısı ile felç olmuş olan kıl kurdu, ve parazitler, müsilaj etkisi gösteren Hint yağı sayesinde vücuttan atılacaklardır.

• Kabak çekirdeğinin kıl kurdu, ve parazitleri düşürmesi için kabak çekirdeği ile uygulanması gereken bir diğer yöntem de şu şekildedir: Bir hafta boyunca her sabah aç karna bir avuç kabak çekirdeği tüketilir. Ortalama yarım saat beklenmesinin ardından da bir bardak süt içilmesi önerilir.

• Denenmesi önerilen bir diğer yöntem de şu şekildedir: İlk olarak, bağırsakların daha hızlı çalışması için bir bardak erik suyu içilir. Ardından bir yemek kaşığı kabuksuz kabak çekirdeği, bir fincan yeni kaynamış suyun içerisine atılır, ve suyun soğuması süresince beklenir. Suyun soğumasının ardından elde edilen karışım içilmelidir. Günde dört sefer uygulanması gereken bu yöntem, iki gün içerisinde kıl kurdu, ve parazitlerin dökülmesini sağlayacaktır. Ancak bu iki gün boyunca; ağır yemekler yenmemesi önerilmektedir.

One Response

  1. Faruk Temiz 04 Eylül 2017

Leave a Reply

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası