Libidoyu Artıran Yiyecekler

Eğer evliyseniz, eşinizle mutlu olmanın önemli yollarından bir tanesi, beden gücünüzün yüksek olmasının gerekliliğidir. Ve bu libidoya bağlıdır. Libido yüksek ise, beden gücü fazladır. Beden gücünün iyiliği, eşler arasındaki bağlılığı arttırır. Sonuç olarak mutlu olursunuz. Peki libidoyu arttırmak için neler yenilebilir? Yazımız içerisinde sizlere libidoyu arttırmanın yollarından, ve libidoyu artıran yiyeceklerden söz edeceğiz.

Libidoyu Arttırmak İçin Neler Yenmeli?
Libidoyu Artıran Yiyecekler
Libidoyu Arttırmanın Yolları

• Çilek: Çileğin içeriğinde hem bolca antioksidan bulunur, hem de C vitamini vardır. C vitamini erkeklerdeki sperm sayısını arttırır. Antioksidan ise, kalp; ve damar sağlığını korur ki bu durum, sağlıklı kan dolaşımının temelinde vardır. Sağlıklı kan dolaşımı, hem kadın; hem de erkek için beden gücünün daha yüksek olması anlamına gelmektedir. Eğer bu etkileri dolayısı ile çilek tüketir; bir de Bitter çikolataya batırmayı tercih ederseniz, çikolatanın da libidoyu arttırmak için olan etkisinden yararlanır; kısacası tam anlamı ile bir atom tüketmiş olursunuz.

• Avokado: İçeriğinde sağlıklı yağlar, E vitamini, B6 vitamini; ve antioksidanlar bulunduran avokado, tüm bu etkileri dolayısı ile kalp sağlığını korur, kan dolaşımına katkıda bulunur. Biraz önce çilekten söz ederken de belirtmiş olduğumuz gibi, kan dolaşımının iyi olması, hem kadın; hem erkekler için beden gücünün yüksek olması anlamına geldiğinden, avokado bu anlamda tercih edilmelidir.

• Badem: İçeriğinde E vitamini, Selenyum, ve Çinko bulunduran badem, bu sayede kalp sağlığına katkıda bulunup kan dolaşımını arttırdığı gibi, beden gücünü arttırır; ve üreme sisteminin sağlıklı olmasını olanaklı hale getirir.

• Susam: Özellikle içeriğinde bulundurduğu yüksek Çinko ile erkeklerin beden gücünü arttıran bir etki göstermektedir. Erkeklerin beden gücüne etki eden hormonların; ve en önemlisi de libidonun artması için kullanılan Çinko en çok istiridyede vardır, ama bulunması; ve tüketilmesindeki kolaylık dolayısı ile daha çok susam tercih edilmektedir.

• Tatlı patates: İçeriğinde A vitamini, ve Potasyum bulunduran tatlı patates, beden gücü anlamında problemli bir evlilik hayatı olan erkekler için çok yararlıdır. Ve kısırlık problemine iyi geldiği de belirtilmektedir.

• Karpuz: İçeriğinde sitrülin, beta-karoten, ve likopen bulunduran karpuzun, karşı cinse olan isteğinizi arttırmaya yönelik olarak damarlarınızı gevşettiği belirtilmektedir.

Leave a Reply

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası