Zayıflatan Kür Tarifleri

Bu yazımızda, özellikle sağlıklı olabilmek adına zayıflamak isteyen okurlarımız için zayıflama kürleri nelerdir sorusunun yanıtlarından söz edeceğiz. Zayıflama kürlerini; ve zayıflatan kür tariflerini detaylı şekilde yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Yapabileceğiniz küçük; ama etkili zayıflama kürleri ile, siz de var olan bir kaç kilo fazlalığınızdan kolayca kurtulabileceksiniz.

Zayıflama Kürleri Nelerdir?

• Karbonatlı limonlu su karışımından günde üç bardak içmeniz halinde, kolayca, kısa zamanda kilo verebilirsiniz. Bunun için zayıflatan kür tarifini şu şekilde uygulamanız gerekmektedir: Bir tatlı kaşığı limon suyu; ve bir tatlı kaşığı karbonatı 1.5 litre suyun içerisine alıp on dakika kaynatın, sonrasında da bir saat beklemesini sağlayın. Daha sonra, elde edeceğiniz bu karışımdan, günde üç kere, yemeklerden yarım saat önce bir bardak için. İşte yapmanız gereken şey bu kadar basit.

• Bir diğer zayıflatan kür tarifi de şu şekildedir: İlk olarak 1.5 litre su kaynatılır. Sonrasında içerisine altı adet beyaz lahana yaprağı ilave edilir; ve beş dakika daha kaynatılır. Ardından on tane maydanoz dalı; ve yarım çay bardağı limon suyu, kaynamakta olan karışıma ilave edilir. Bunun ardından kaynatmaya 25 dakika daha devam edilir. Sonrasında, elde edilen karışım süzülür; ve suyu alınarak bir cam şişe içerisinde buzdolabında bir gün bekletilir. Ve bunun ardından, elde edilen karışımın, her yemek öncesinde bir bardak olmak kaydı ile içilmesi gerekir. Bu şekilde yenilen yemeklerin hazmı kolaylaşır, ve metabolizma hızlanır.

• Metabolizmayı hızlandırarak sindirimi kolaylaştıracak bir diğer zayıflama kürü de yoğurt ile yapılmaktadır. Her birinden birer çay kaşığı olmak kaydı ile tarçın, zerdeçal; ve zeytinyağı, bir kase yoğurt içerisine konulup, elde edilen bu karışım buzdolabında bir gün bekletilir. Daha sonra, her yemeğin bir saat öncesinde, birer kase olmak kaydı ile bu karışımdan tüketmek gerekir.

• Yarım kilo elma sirkesini cam bir şişe içerisine alın. Dört diş sarımsağı havanda güzelce dövüp, sirke ile karıştırın, ve ağzını güzelce kapatıp koyu renk poşete saracağınız bu şişeyi on gün boyunca karanlık bir yerde bekletin. 80 kilonun üzerinde iseniz, bu karışımdan günde üç kere, yemeklerden on dakika önce bir tatlı kaşığı tüketin. 80 kilonun altında iseniz günde iki kere tüketmeniz yeterli olacaktır.

Leave a Reply

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası