Göz Rengimi Nasıl Değiştirebilirim?

Hepimizin bir göz rengi var, ve bizler aslında göz renginin değişme olasılığının bulunmadığını biliyoruz… Peki bu bilgi ne kadar doğru? Göz rengimi değiştirmek istiyorum; ya da göz rengimi nasıl değiştirebilirim diyen bir kişi, bunu sizce, beslenmesine bazı yiyecek, ve içecekleri dahil ederek gerçekleştirebilir mi? Yapılan araştırmalar bu yönde… Göz rengimi değiştirmek istiyorum diyen bir kişi, iki ay boyunca vereceğimiz önerileri uyguladığında, göz renginin değişmesini sağlayabiliyor…

Göz Rengimi Nasıl Değiştirebilirim?

Ayı Üzümü Çayı: Ayı üzümü çayının, cilt hastalıklarının tedavisinde, ve enfeksiyonların önlenmesinde olumlu etkileri bulunuyor. Bunun yanında, göz bebeğinin boyutunun büyümesine katkısı bulunan bu çayın, göz rengimi değiştirmek istiyorum diyenlere de yardımcı olabileceği belirtiliyor…

Bal: Balın ne kadar sağlıklı bir besin olduğunu bilmeyen yoktur. Eğer düzenli şekilde gerçek bal tüketimi gerçekleştirirseniz, hem göz renginizde daha açık bir ton; hem de doğal bir görünüm elde edebilmeniz mümkün olacaktır.

Ispanak: Ispanağın vücuda faydalarını bilmeyen yoktur. Eğer doğru şekilde pişirilir, ve tüketilirse, yüksek tansiyonu önleyen ıspanak, düzenli tüketilmesi halinde göz renginin daha canlı; ve parlak olmasını da sağlamaktadır.

Papatya Çayı: Papatya çayının sakinleştirici etkisi herkes tarafından bilinir. Bu çay sinirleri yatıştırır, strese iyi gelir; ve uykusuzluk problemini çözer… Bunun yanında, göz renginin daha sıcak bir tona kavuşmasına da katkıda bulunur.

Zeytinyağı: Vücuda faydası herkes tarafından bilinen zeytinyağının, düzenli tüketimi halinde göz rengini değiştirmeye katkısının bulunduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Et: İçeriğinde Magnezyum, ve Çinko bulunduran etin düzenli tüketimi ile, iris renginde değişmeler elde edebilirsiniz.

Leave a Reply

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası